Gerbiami klausytojai,
skelbiame informaciją apie keitimus:

Koncertas „Atrastieji talentai“
iš kovo 29 dienos perkeltas į birželio 7 dieną.

 

Koncertas „Dainiaus Pulausko trio“
iš balandžio 5 d. perkeltas į rugsėjo 27 d.


Jau įsigyti bilietai galios naujai datai.
Jei dalyvauti negalėtumėte, bilietus
gražinkite platintojui BILIETAI.LT.


Apie renginius bei pakitimus visuomet galite

teirautis organizatoriaus telefonu: +370 612 31170


Balandžio 26 d., sekmadienį, 15 val.


ANT FLAMENKO SPARNŲ

DOVILĖ KAZONAITĖ, sopranas
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Koncerte dalyvauja
NATALIJA KOVALIOVA, flamenko šokėja

Programa
F. Obradors, F. A. Barbieri, M. de Falla, G. Bizet.

Skaityti plačiau


Gegužės 3 d., sekmadienį, 15 val. 

Koncertas Motinos dienai
 

JE T’AIME!
MYLIU TAVE!


KAROLINA GLINSKAITĖ (Belgija /Lietuva), sopranas
BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ fortepijonas


Koncerte dalyvauja
SAULĖ ASEVIČIŪTĖ, smuikas

Programa
G. Fauré, C. Debussy, G. Puccini, P. Mascagni,
J. Massenet, F. Cilea, E. Grieg, R. Sakamoto,
A. Piazzolla, B. Kutavičius.
Skaitomi tekstai iš „Giesmių giesmės“.


Skaityti plačiau


Gegužės 17 d., sekmadienį, 15 val. 

EGIDIJUS BUOŽIS. SOLO IR DUETAI
SU VALERIJUMI RAMOŠKA


EGIDIJUS BUOŽIS
, fortepijonas
VALERIJUS RAMOŠKA, trimitas


Programa
Džiazo standartai, atlikėjų autorinės kompozicijos.

Skaityti plačiau


Gegužės 31 d., sekmadienį, 15 val.

GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

INDRĖ ANANKAITĖ-KALAŠNIKOVIENĖ, sopranas
UGNĖ SABAITYTĖ, fortepijonas


Programa
Muzika iš kino filmų „Titanikas“,
„Asmens sargybinis“, „Džiaze tik merginos“, „Katės“,
„Liūtas karalius“, „Taip gimė žvaigždė“ ir kt.


Skaityti plačiau


Birželio 7 d., sekmadienį, 15 val.

ATRASTIEJI TALENTAI

Pianistės

SIMONA ŠLEITERYTĖ
MARIJA KURHUZOVA (Ukraina)
MARIJA GUSČIŪTĖ


Programa

W. A. Mozart, L. van Beethoven, F. Liszt,

S. Rachmaninoff, C. Debussy, B. Dvarionas.

Skaityti plačiau


Birželio 14 d., sekmadienį, 15 val. 


MUY BIEN, ADIOS!
VISKAS GERAI, IKI!

CHRIS RUEBENS, gitara, ukulelė, vokalas
TADAS DEŠUKAS, smuikas, altas, mandolina


Programa
Ch. Ruebenso autorinės kompozicijos.

Skaityti plačiau


Birželio 24 d., sekmadienį, 14 val.

DAINOS LIETUVAI
TEATRALIZUOTA PROGRAMA


JULIJA KARALIŪNAITĖ, sopranas

LIUDAS MIKALAUSKAS, bosas

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ, fortepijonas

Programa
A. Šabaniauskas, D. Dolskis,
M. Petrauskas, B. Dvarionas, V. Klova, S. Šimkus,
J. Tallat-Kelpša, B. Budriūnas, B. Gorbulskis, A. Raudonikis,
G. Kuprevičius, V. Ganelinas, T. Makačinas, L. Vilkončius,
V. Kernagis, G. Paškevičius.


Skaityti plačiau


Birželio 28 d., sekmadienį, 15 val. 


DEDIKACIJA PAULIUI ŠIRVIUI
P. Širvio 100-osioms gimimo metinėms paminėti

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO 
Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė

GIEDRIUS PRUNSKUS, baritonas, skaitovas


Programa
G. Kuprevičius, Z. Bružaitė, E. Grieg, C. Chaminade ir kt.
Skaitomos Pauliaus Širvio eilės.


Skaityti plačiau


Rugsėjo 27 d., sekmadienį, 15 val.

DAINIAUS PULAUSKO TRIO

DAINIUS PULAUSKAS
, fortepijonas
ARMAN ISOJAN, kontrabosas
AUGUSTAS BARONAS, mušamieji


Programa
D. Pulausko autorinės kompozicijos.

Skaityti plačiau



 



spausdinti