Lapkričio 25 d., sekmadienis, 14 val.

 

IMPROMPTU

AGNĖ STANČIKAITĖ, sopranas
VYTAUTAS KIMINIUS, birbynė
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Programa
F. Liszt, A. Ponchielli, A. Salazar, V. Monti ir kt.

Skaityti plačiau


Gruodžio 2 d., sekmadienis, 14 val.

FLEITOS IR FORTEPIJONO DIALOGAI

ANTON ABANOVIČ, fleita

MARIJA MIROVSKAJA, fortepijonas

Programa
J. Brahms, C. Franck, C. Debussy,
M. Steinhauer, F. Latėnas.


Skaityti plačiau


Gruodžio 16 d., sekmadienis, 14 val.


NEW YORK CHRISTMAS
KALĖDOS NIUJORKE


MACDARA Ó SEIREADÁIN (Airija), klarnetas

 GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva/Vokietija), fortepijonas

Programa
G. Gershwin, L. Bernstein, A. Copland,I. Stravinsky
ir kitų kompozitorių kūriniai. Atlikėjų sukurtos
muzikinės fantazijos bei parafrazės.


Skaityti plačiau


Gruodžio 23 d., sekmadienis, 14 val.

NAKTIS BRODVĖJUJE

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Solistas
GIEDRIUS PRUNSKUS
, baritonas

Programa
C. Porter, C. Ives, F. Loewe, G. Gershwin,
G. Geld, J. Kander, K. Weill, M. Leigh, R. Rodgers.


Skaityti plačiau


Gruodžio 26 d., trečiadienis, 14 val.

ATGAL Į SAPNUS
Muzikinė-poetinė impresija visai šeimai

Pianistė ir skaitovė

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ

Programa
Edvardo Griego, Balio Dvariono muzika,
Salomėjos Nėries, Justino Marcinkevičiaus poezija.


Skaityti plačiau


Gruodžio 29 d., šeštadienis, 14 val.

UNE SOIRÉE À PARIS
VAKARAS PARYŽIUJE

INESA LINABURGYTĖ, sopranas
AISTĖ MIKNYTĖ, mecosopranas
LINAS DUŽINSKAS, fortepijonas


Programa
Prancūzų kompozitorių vokalinės muzikos šedevrai.

Skaityti plačiau


Gruodžio 31 d., pirmadienis, 18 val.


NAUJŲJŲ BELAUKIANT!

Solistė

EGLĖ STRUMSKYTĖ, sopranas

Pianistų duetas
ROMUALDAS LUKOŠIUS, fortepijonas ir klavišiniai
RIMANTAS JURKONIS, fortepijonas ir klavišiniai


Programa
Klasikos, džiazo, populiariosios muzikos kūrinių
aranžuotės dviems fortepijonams, temperamentingosios
ispanų sarsuelos, tango bei įvairių šalių kompozitorių romansai.


Skaityti plačiau


Sausio 5 d., sekmadienį, 14 val.

MÚSICA LATINA

„EL QUADRO“
Federico Manzanares
(Argentina), vokalas
Liutauras Janušaitis, fleita, akordeonas
Domas Aleksa, bosinė gitara
Darius Rudis, mušamieji


Programa
Aranžuotos Lotynų Amerikos dainos,
pop muzikos hitai latino stiliuje.


Skaityti plačiau


Sausio 6 d., sekmadienį, 14 val.

NO FEAR, FULL OF LOVE

GIEDRIAUS NAKO TRIO

Giedrius Nakas, fortepijonas
Domas Aleksa, bosinė gitara
Augustas Baronas, mušamieji


Programa
Giedriaus Nako autorinės kompozicijos. 


Skaityti plačiau


Sausio 27 d., sekmadienis, 14 val.


MUY BIEN, ADIOS!
VISKAS GERAI, IKI!

Solistas
CHRIS RUEBENS, gitaros ir vokalas

Programa
Autorinės C. Ruebens kompozicijos, J. Zorn ir kt.

Skaityti plačiau


Vasario 3 d., sekmadienį, 14 val.


POPIETĖ SU „XYLOS TRIO“

ANSAMBLIS „XYLOS TRIO“

Ieva Pranskutė, smuikas
Mislav Brajkovič (Kroatija), violončelė
Mayu Kotari (Japonija), fortepijonas


Programa
J. Haydn fortepijoninis trio C-dur, Hob. XV:27
C. Debussy fortepijoninis trio G-dur
A. Zemlinskij fortepijoninis trio Op. 3


Skaityti plačiau


Vasario 10 d., sekmadienį, 14 val.

PERLAI MEILĖS KARŪNAI

Lietuvos didikų ir genijų meilės legendos

Aktorė

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ

JUDITA LEITAITĖ, mecosopranas
AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ, fortepijonas


Programa
Karaliaus Žygimanto Augusto ir
karalienės Barboros Radvilaitės laiškai,

M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės laiškai,

M. K.Oginskio, K. Gerhardi-Frank,
S. Tyzenhauzaitės prisiminimai,
A. Mickevičiaus poezija.
Baroko ir klasicizmo epochų kompozitorių muzika.


Skaityti plačiau


Kovo 24 d., sekmadienį, 15 val.

ATRASTIEJI TALENTAI

PIANISTAI

ELZĖ FEDORCOVAITĖ
MATAS KAŽENAUSKAS
KAMILĖ KAUČIKAITĖ


Programa

Bus paskelbta vėliau


Balandžio 7 d., sekmadienį, 15 val.

ATSPINDŽIAI VANDENYJE

RITA NOVIKAITĖ, mecosopranas
ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ, fortepijonas


Programa
Claude Debussy, Edward Elgar, Ottorino Respighi.
Dainos bei kūriniai fortepijonui.


Skaityti plačiau


Gegužės 5 d., sekmadienį, 15 val.

MAMA, TAU!

Instrumentinis ansamblis

VILNIAUS DIVERTISMENTAS
 Vadovė Irena Karsokienė

Žilvinas Malikėnas, smuikas / Ramunė Grigienė, smuikas
Ilona Meškėnienė, smuikas / Irena Karsokienė, violončelė
Ernestas Ramelis, violončelė / Eugenijus Mikšys, bos. gitara
Marius Leiburas, mušamieji / Tomas Leiburas, fortepijonas


Dirigentas
TOMAS LEIBURAS

Programa
Bus paskelbta vėliau




 



spausdinti