į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
spausdinti


 PRISTATO KONCERTUS 
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

 


Rugsėjo 30 d., sekmadienis, 15 val.


MUZIKINIAI KONTRASTAI

AGATA DARAŠKAITĖ, smuikas
VYTAUTAS GIEDRAITIS, klarnetas
SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas


Programa
B. Bartok Trio „Kontrastai“ smuikui, klarnetui ir fortepijonui 
M. Ravel Sonata smuikui ir fortepijonui
C. Debussy Pirmoji rapsodija klarnetui ir fortepijonui
P.  Schoenfield Trio smuikui klarnetui ir fortepijonui


Skaityti plačiau


Spalio 7 d., sekmadienis, 15 val.

PAKALNUČIŲ METAI


Skiriama
Pasaulinei Mokytojo dienai paminėti

Aktoriai
REDITA DOMINAITYTĖ
AURA GARMUTĖ
ARTŪRAS DUBAKA


Garso režisierė

LAURA MISIUKEVIČIŪTĖ

Programa
Jurgos Ivanauskaitės novelių skaitymai:
„Regėjimai geltonoje šviesoje“, „Kada ateis Godo?“,
„Pasiaiškinimas“ (iš novelių rinkinio „Pakalnučių metai“).


Skaityti plačiau


Spalio 21 d., sekmadienis, 15 val.


MUZIKINIAI MONOLOGAI

Atlikėjai

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ, vokalas, fleita
OLEGAS DITKOVSKIS, vokalas, gitara


Programa
Autorinės atlikėjų dainos.

Skaityti plačiau


Lapkričio 11 d., sekmadienis, 14 val.
 

MÚSICA LATINA

„EL QUADRO“
Federico Manzanares
(Argentina), vokalas
Liutauras Janušaitis, fleita, akordeonas
Domas Aleksa, bosinė gitara
Darius Rudis, mušamieji


Programa
Aranžuotos Lotynų Amerikos dainos,
pop muzikos hitai latino stiliuje.


Skaityti plačiau


Lapkričio 25 d., sekmadienis, 14 val.
 

IMPROMPTU

AGNĖ STANČIKAITĖ, sopranas
VYTAUTAS KIMINIUS, birbynė
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas


Programa
F. Liszt, A. Ponchielli, A. Salazar, V. Monti ir kt.

Skaityti plačiau


Gruodžio 2 d., sekmadienis, 14 val.

ANMIRA DUO
Fleitos muzikos popietė

ANTON ABANOVIČ, fleita

MARIJA MIROVSKAJA, fortepijonas

Programa
C. Franck, F. Poulenc, H. Dutilleux ir kt.

Skaityti plačiau


Gruodžio 16 d., sekmadienis, 14 val.


NEW YORK CHRISTMAS
KALĖDOS NIUJORKE


MACDARA Ó SEIREADÁIN (Airija), klarnetas

 GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva/Vokietija), fortepijonas

Programa
G. Gershwin, L. Bernstein, A. Copland,I. Stravinsky
ir kitų kompozitorių kūriniai. Atlikėjų sukurtos
muzikinės fantazijos bei parafrazės.


Skaityti plačiau


Gruodžio 23 d., sekmadienis, 14 val.

NAKTIS BRODVĖJUJE

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Solistas
GIEDRIUS PRUNSKUS
, baritonas

Programa
C. Porter, C. Ives, F. Loewe, G. Gershwin,
G. Geld, J. Kander, K. Weill, M. Leigh, R. Rodgers.


Skaityti plačiau


Gruodžio 26 d., trečiadienis, 14 val.

ATGAL Į SAPNUS
Muzikinė-poetinė impresija visai šeimai

Pianistė ir skaitovė

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ

Programa
Edvardo Griego, Balio Dvariono muzika,
Salomėjos Nėries, Justino Marcinkevičiaus poezija.


Skaityti plačiau


Gruodžio 29 d., šeštadienis, 14 val.

UNE SOIRÉE À PARIS
VAKARAS PARYŽIUJE

INESA LINABURGYTĖ, sopranas
AISTĖ MIKNYTĖ, mecosopranas
LINAS DUŽINSKAS, fortepijonas


Programa
Prancūzų kompozitorių vokalinės muzikos šedevrai.

Skaityti plačiau


Gruodžio 31 d., pirmadienis, 18 val.


NAUJŲJŲ BELAUKIANT!

Solistė

EGLĖ STRUMSKYTĖ, sopranas

Pianistų duetas
ROMUALDAS LUKOŠIUS, fortepijonas ir klavišiniai
RIMANTAS JURKONIS, fortepijonas ir klavišiniai


Programa
Klasikos, džiazo, populiariosios muzikos kūrinių
aranžuotės dviems fortepijonams, temperamentingosios
ispanų sarsuelos, tango bei įvairių šalių kompozitorių romansai.


Skaityti plačiau