į pradžią
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
UŽUTRAKIO DVARAS
KAIP NUVYKTI
KONTAKTAI
APIE MUS
PARTNERIAI
KONCERTAI UŽUTRAKYJE
spausdinti

 


Kovo 10 d., sekmadienį, 14 val.


MAŽASIS PRINCAS
Pagal A. de Sent Egziuperi


Projektą finansuoja


Solistas
GINTARAS JANUŠEVIČIUS (Lietuva – Vokietija)
pianistas / skaitovas

Programa
C. Debussy, M. Ravel, G. Bizet, C. Saint-Saëns,
J. Alain, G. Grovlez, J. H. Ravina, C. Chaminade.


Skaityti plačiau


Kovo 17 d., sekmadienį, 14 val.


PAVASARIO IMPRESIJOS
Žėrintis lengvumas ir elegancija

TRIO „GRAZIOSO“
JOANA GEDMINTAITĖ, sopranas
VIKTORIJA ZABRODAITĖ, fleita
ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ, fortepijonas


Koncerto vedėja
Irena Žilinskienė

Programa
Romantizmo epochos kompozitorių kūriniai.

Skaityti plačiau


Balandžio 7 d., sekmadienį, 15 val.


DAINOS LAIKE
Skiriama kompozitoriaus
Giedriaus Kuprevičiaus
80 metų sukakčiai


Dalyvauja
GIEDRIUS KUPREVIČIUS

Atlikėjai
VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ, sopranas
JURGIS JARAŠIUS, tenoras
ŽIVILĖ KUDIRKAITĖ, fortepijonas


Programa
Giedriaus Kuprevičiaus dainos,
kompozitoriaus fortepijoninės improvizacijos
bei pasakojimai apie dainų istorijas.


Skaityti plačiau


Balandžio 14 d., sekmadienį, 15 val.

CINEMA PARADISO
Pramoginė muzika


Solistė
EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ, fortepijonas

Programa
Muzika iš kino filmų „Krikštatėvis“, „Amelija“,

 „Pusryčiai pas Tifanį“, „Naujasis „Paradiso“ kino teatras“
ir kt.; iš animacinių filmų „Ozo šalies burtininkas“,
„Užkerėtoji“, „Pelenė“, „Dama ir valkata“ ir kt.;
iš miuziklo „Operos fantomas“.


Skaityti plačiau


Balandžio 21 d., sekmadienį, 15 val.


PASAULIO DAINOS

Solistė

GABRIELĖ BUKINĖ, sopranas

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė


Programa
L. van Beethoveno, F. Martin, G. Kuprevičiaus,
Z. Bružaitės, V. Bartulio ir ispanų kompozitorių kūriniai.


Skaityti plačiau


Balandžio 28 d., sekmadienį, 15 val.


ĮKVĖPIMO ŽEMĖ
Dedikacija Edvardui Grygui

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ
, aktorė
RITA PREIKŠAITĖ, mecosopranas
RŪTA BLAŠKYTĖ, fortepijonas


Programa
Edvardo Grygo dainos ir kūriniai fortepijonui.
Skaitomi kompozitoriaus laiškai.


Skaityti plačiau


Gegužės 5 d., sekmadienį, 15 val.

PAVASARIO TANGO
Dedikacija Motinos dienai

JUSTINAS MAČYS, fleita
JULIUS JONUŠAS, violončelė
DONALDAS BRUŽAS, fortepijonas


Programa
Ástor Piazzolla: tango, siuitos, dainos

(fleitai, violončelei ir fortepijonui aranžavo D. Bružas).

Skaityti plačiau


Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.

POP+KLASIKA

Netikėtas duetas

GIEDRĖ KISIELIŪTĖ, sopranas
JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara


Programa
Dviejų muzikos žanrų susitikimas.

Skaityti plačiau

YOUTUBE



Gegužės 26 d., sekmadienį, 15 val.


FORTEPIJONO MAGIJA

Svečiuose legendinis pianistas
ALEXANDER PALEY


Programa
Iš romantizmo aukso fondo:
R. Schumann, F. Schubert ir kt.


Skaityti plačiau


Birželio 2 d., sekmadienį, 15 val.


ATRASTIEJI TALENTAI


Rengiama bendradarbiaujant su
„Klaipėda Piano Masters“


Pianistai
VIKTORIJA VOROBJOVAITĖ
MINDAUGAS BALIUKEVIČIUS
SIMONAS MIKNIUS


Programa

J. P. Rameau, W. A. Mozart,
F. Chopin, F. Liszt, S. Rachmaninoff.


Skaityti plačiau


Birželio 16 d., sekmadienį, 15 val.

RETRO

EUGENIJUS CHREBTOVAS, baritonas
VYTAUTAS LUKOČIUS, fortepijonas


Programa
Populiarūs F. Sinatros, D. Martino,
E. Preslio kūriniai bei lietuviškos estrados grandų
B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kt. kompozicijos.


Skaityti plačiau


Birželio 23 d., sekmadienį, 16 val.


SUSITIKIM PRIE PAPARČIO ŽIEDO!

INDRĖ ANANKAITĖ, sopranas

LAIMONAS BENDARAVIČIUS, tenoras
RIMVYDAS MITKUS, fortepijonas


Programa
Arijos ir duetai iš operų ir operečių,
melodijos iš populiarių miuziklų ir filmų, dainos iš
V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus ir kt. repertuaro.


Skaityti plačiau